HAKKIMIZDA

milli eğitim bakanlığı onaylı Gaziantep'tepin ilk SRC kursu olan firmayız. Gaziantep'te SRC eğitimi vermeye başlayan kursumuz sonraki yıllarda ODY ve ÜDY eğitimlerinide verir hale geldi. Uzun yıllardır SRC, ODY ve ÜDY eğitimlerindeki kurslarımızdan yararlanan değerli kursiyerlerimizin bize olan güveni ile birlikte bugün çok daha kapsamlı bir eğitim merkezi haline geldik. src5 tehlikeli madde eğitimlerilede gaziantepe ilklerden olma özelliğine sahip firmamız gaziantepin en geniş kapsamlı şoför eğitim merkezidir.

Misyonumuz

Gaziantep ilimizde SRC eğitimleri vermek üzere çıktığımız bu yolda bugüne kadar yetiştirdiğimiz kursiyerlerimizi sınavlarda başarılı yapmak temel felsefemiz oldu. Kursiyerlerimizin başarısı sayesinde işimizi büyütmek ve insanların güvenini sağlayarak süreklilik sağlamak fikri her zaman ön planda tutuldu. Gaziantep'te SRC, ODY ve ÜDY sınavlarında adımızdan başarılı bir şekilde bahsettireceğiz.

Vizyonumuz

Yerel ve bölgesel piyasada etkinliğimizi artırmak amacıyla, uzmanlık alanlarımızda kendi beceri ve yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörüne öncülük yapan, Gaziantep ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinde SRC, ODY ve ÜDY kursları arasında güvenilir, saygın ve güçlü bir kuruluş olmak.